Меню та Сети

Оформляючи замовлення на друк меню для кафе та ресторанів у професіоналів, власники закладів інвестують свої кошти в майбутній прибуток. Вишукане меню однаково з обстановкою, атмосферою та  частуваннями притягують до себе погляд, дарують задоволення і стимулюють апетит.

Завдяки нашому різноманітному обладнанню ми пропонуємо нашим клієнтам виготовлення  меню наступних видів: для ресторанів на скобі, зі скріпленням на ПУР клей, формату А3 зі скріпленням на болти, на пружині, тощо.

Наші фахівці допоможуть вам розібратися у цих різновидах, та запропонують вам оптимальне рішення: у вигляді книжки чи блокнота, або будь-який інший варіант багатосторінкової продукції. Все залежить від бажання та бюджету замовника.

Сети – це доповнення до меню  для спеціальних пропозицій і акцій ресторану чи кафе. Відвідувачі звично шукають на них інформацію, якої немає в основному меню. Це різновид POS-матеріалів, може використовуватись як підкладка на стіл –  замість скатертини, але багато барів і кафе використовують їх два в одному  і меню і підкладка. Оригінально, економічно, клієнтоорієнтовано. Значно скорочує очікування, коли офіціант принесе меню, можна відразу приступати до вибору страв.

Фахівці нашої друкарні знають про друк та  післядрукарську обробку цього поліграфічного виробу  для кафе і ресторанів якщо не все, то дуже багато чого. Залиште заявку на розрахунок або надсилайте запит на пошту. Ми впевнені, що зможемо надрукувати кращі варіанти за відмінною ціною.