Палітурні роботи

Палітурні роботи – це процеси що завершують поліграфічне виробництво, що приводять до створення з віддрукованих листів зошитів, видань, брошур, журналів або книг. Палітурні процеси включають фальцювання, підбірку, шиття, або безсшивне скріплення книжно-журнальних зошитів, покриття обкладинкою і ін.

Офсетний друк

Офсетний друк – сучасний поліграфічний спосіб виробництва різних видів друкованої продукції. Безсумнівною перевагою даного способу є його економічність. За допомогою офсету можливо друкувати великими тиражами на різних видах паперу. Причому, чим більше тиражний об’єм, тим менше вартість однієї одиниці. Це зумовлено особливостями виробничого процесу, що призводить до значного скорочення виробничих витрат.

Цифровий друк

Цифровий друк – сучасна технологія, яка дозволяє у короткий термін виготовити невеликий тираж поліграфічної продукції. Головною перевагою даного способу є те, що цифровий друк здійснюється у стислий період часу безпосередньо з комп’ютера. Для друку ми використовуємо сучасне цифрове обладнання (назва), яке дозволяє отримувати високоякісне зображення внаслідок передачі великої кількості напівтонів.

Висічка

Висічка — поліграфічна технологія, яка полягає в процесі вирубки будь-яких поліграфічних виробів нестандартної форми (папок, упаковки, POS-матеріалів, етикетки, листівок, запрошень, календарів) з аркуша прямокутної форми.
Висічка застосовується для надання виробу оригінальної форми. Висічку по контуру (зовнішню по контуру) і внутрішню (з отворами або лінійними прорізами, згинами в будь-яку сторону), біговку.

Лакування

Лакування поліграфічної продукції — це один з найпоширеніших видів післядрукарської обробки. Популярність лакування пояснюється широкими можливостями декорування, створення незвичайних візуальних ефектів та надійної захисної функції поліграфічних виробів.

Тиснення

Тиснення — це процес нанесення рельєфного зображення на матеріал із застосуванням тиску. Залежно від сили тиску і щільності матеріалу розрізняють плоске і об’ємне тиснення, в залежності від температури процесу — холодне і гаряче тиснення, а застосування спеціальної матриці дозволяє зробити об’ємні об’єкти випуклої форми (конгревне тиснення або конгрев).