Палітурні роботи

Палітурні роботи – це процеси, що завершують поліграфічне виробництво, тому що приводять до створення з віддрукованих листів зошитів, видань, брошур, журналів або книг. Палітурні процеси охоплюють фальцювання, підбірку, шиття або безшовне скріплення книжно-журнальних зошитів, покриття обкладинкою тощо.

Офсетний друк

Офсетний друк – сучасний поліграфічний спосіб виробництва різних видів друкованої продукції. Безсумнівною перевагою цього способу є його економічність. За допомогою офсету можна друкувати великими тиражами на різних видах паперу. Крім того, чим більший наклад, тим менша вартість однієї одиниці. Це зумовлено особливостями виробничого процесу, що призводить до значного скорочення виробничих витрат.

Цифровий друк

Цифровий друк – сучасна технологія, яка дозволяє у короткий термін виготовити невеликий тираж поліграфічної продукції. Головною перевагою цього способу є те, що цифровий друк здійснюється у стислий період часу безпосередньо з комп’ютера. Для друку ми використовуємо сучасне цифрове обладнання, яке дозволяє отримувати високоякісне зображення внаслідок передачі великої кількості напівтонів.

Висікання

Висікання — поліграфічна технологія, яка полягає в процесі вирубки будь-яких поліграфічних виробів нестандартної форми (папок, упаковки, POS-матеріалів, етикеток, листівок, запрошень, календарів) з аркуша прямокутної форми.
Висікання застосовується для надання виробу оригінальної форми.

Лакування

Лакування поліграфічної продукції — це один з найпоширеніших видів післядрукарської обробки. Популярність лакування пояснюється широкими можливостями декорування, створення незвичайних візуальних ефектів та надійної захисної функції поліграфічних виробів.

Тиснення

Тиснення — це процес нанесення рельєфного зображення на матеріал із застосуванням тиску. Залежно від сили тиску і щільності матеріалу розрізняють плоске і об’ємне тиснення, в залежності від температури процесу — холодне і гаряче тиснення, а застосування спеціальної матриці дозволяє зробити об’ємні об’єкти випуклої форми (конгревне тиснення або конгрев).