production of magazines

Журнали

В нашій друкарні ви можете замовити журнальні видання різних напрямів.

«Періодика» – друк журналів в друкарні з періодичністю 4 рази на рік, іноді щотижня / місяць. Такий варіант підійде для матеріалів про моду, дизайн, кіно і т., ін. Корпоративні матеріали замовляються великими корпораціями певних галузей. Тираж характеризується певним стилем та може рекламувати послуги, продукт, компанію. Для широких мас, для зацікавлення нових споживачів ми друкуємо журнали для банківських установ, комерційних підприємств, салонів і магазинів.

Велику увагу в нашій друкарні приділяють післядруковій  обробці журналів. Для обкладинки частіше замовляють ламінацію, в результаті застосування з’являється глянцевий або матовий блиск, і обкладинка додатково стає міцнішою і захищеною від відбитків пальців, забруднень і вологи. Наступні за популярністю фінішної обробки окремих елементів слідують УФ-лак, конгрев і тиснення. Такі види найчастіше застосовуються для виділення логотипів або значущих елементів дизайну.

Високу якість ми забезпечуємо власним потужним обладнанням. «I-print» використовує новітні технології для створення поліграфічної продукції  та кваліфікований штат співробітників може запропонувати вам безліч варіантів виготовлення журналів. Тому будь-який тираж буде зроблено якісно, за вигідною ціною.